Presta-Mod.pl

Moduł do sprzedaży wideo [PrestaShop 1.6, 1.7]

presta-mod.pl

SVID-21-12

Nowy

Moduł PrestaShop do sprzedaży kursów wideo.
Jeśli sprzedajesz szkolenia, kursy, materiały wideo, ten moduł jest dla Ciebie. 

Więcej szczegółów

738,00 zł

Moduł Sprzedaż wideo PrestaShop służy do sprzedaży filmów, kursów, moduł oferuje 3 tryby pracy:

1) Integracja z płatnym serwisem vimeo (zapewnia obsługę dla większości urządzeń oraz zabezpieczenie przed nieautoryzowanym udostępnianiem). Vimeo jest sugerowaną opcją.

2) Standardowe osadzenie filmów niepublicznych z Youtube (Film niepubliczny na platformie oznacza, że film jest dostępny tylko dla osób, które otrzymały bezpośredni link do niego lub są osadzone na stronie. Osoby nie posiadające bezpośredniego linku lub nie widzące zagnieżdżonego filmu nie będą w stanie go obejrzeć. To oznacza, że film nie jest dostępny publicznie, a jedynie dla wybranej grupy osób). Z uwagi na politykę youtubue nie da się ukryć linku do takiego filmu. Klient będzie go mógł przesłać dalej.

3) Wykorzystanie biblioteki jquery.mb.YTPlayer, posiada proste zabezpieczeni przed udostępnianiem filmów (brak wsparcia dla urządzeń apple).

Opcja pracy 2,3 jest bardzo podobna:
Swój kurs przesyłasz na platformę YouTube z ograniczeniem widoczności jako „niepubliczny”. Twój klient po zakupie uzyskuje dostęp do filmu w twoim sklepie. Ustawienia odtwarzacza usuwają logo YouTube i możliwość przejścia bezpośrednio do filmu. Zabezpieczenie jest dosyć proste i utrudnia dostęp do filmów bez autoryzacji należy jednak pamiętać, że nie jest to zabezpieczenie 100%.

Do jednego produktu wirtualnego możemy dołączyć kilka filmów. Klient ma dostęp do filmów przez określony czas np. 365 dni.

W konfiguracji określamy statusy zamówień dla których wideo jest dostępne dla klienta.
Możemy automatycznie zmieniać status na inny tuż po oglądnięciu filmu przez klienta. W przypadku anulowania zamówienia załączony film jest usuwany automatycznie z konta.

W przypadku firm, które rozpoczynają swoją przygodę ze sprzedażą wideo potrzebujemy miejsce na przechowywanie filmów. Czasami koszty serwera mogą być spore. W dużego obciążenia twój serwer może być zbyt słaby. Udostępniając filmy na youtube, nie przejmujesz się kosztami ich utrzymania - robisz to całkowicie za darmo. 

Log zmian

19-01-2024 - 1.0.6:
- ciemne tło podczas zatrzymywania filmu - poprawa funkcjonalności
27-06-2023 - 1.0.5:
- dodanie obsługi PrestaShop 8.x
- hotfix dla wszystkich wersji - dodanie obsługi pakietów

03-03-2023 - 1.0.4:
drobne poprawki w tłumaczeniach


28-02-2023 - 1.0.3:

- dodanie obsługi serwisu vimeo - dodanie obsługi standardowego osadzania filmów z youtube - dodanie tytułów do filmów - ułatwienie edycji dodanym materiałów 

PrestaShop 1.6Tak
PrestaShop 1.7Tak
PrestaShop 8.xTak
Darmowa aktualizacjaAktualizacja jest dostępna przez 365 dni od zakupu
Wysyłka modułuNatychmiastowo
Rozmiar pliku423.13 kb
Wersja 1.0.6
Dostępne językiPL, EN
Jeszcze nie udostępniliśmy demo tego modułu, chcesz przetestować moduł? Napisz do nas - udostępnimy go dla Ciebie na naszym serwerze.
Napisz do nas!

Napisz opinię

Moduł do sprzedaży wideo [PrestaShop 1.6, 1.7]

Moduł do sprzedaży wideo [PrestaShop 1.6, 1.7]

Back office: https://17.oferta.presta-mod.pl/video/ie4wsrpypnfr6dpl/
Login:
demo@presta-mod.pl
Password: demo@presta-mod.pl

Poniżej przedstawiamy Samouczek Konfiguracji dostępny w module od wersji 2.7.1

 1. Gdzie mogę przetestować moduł?
  W zakładce Demo - znajdziesz dane logowania.

 2. Paczki wysyłam poprzez brokera czy muszę podawać jakieś dane z InPost aby moduł działał?
  Nie - dane nie są wymagane, wystarczy prosta konfiguracja modułu, aby Twój klient mógł wybrać paczkomat. GeoWidget 4 nie wymaga podawania żadnych danych. W przypadku użycia GeoWidget 5 - wymagany jest token (opisane w punkcie 13 "często zadawanych pytań").

 3. Mam własny szablon - czy moduł będzie działał?
  Tak - będzie działał na twoim szablonie - jeżeli masz jakiś problem z modułem pisz śmiało- postaramy się go rozwiązać.

 4. Mam fajny pomysł, aby moduł był bardziej przyjazny jaki jest koszt wprowadzenia zmiany?
  Co jakiś czas wprowadzamy aktualizację modułu w przypadku ciekawych opcji / zmian możemy je dodać w kolejnych aktualizacjach. Nie możemy jasno określić czy Twój pomysł trafi do modułu i w jakim czasie. Moduł jest wykorzystywany w wielu sklepach i pewne zmiany mogą zakłucić funkcjonowanie w innych sklepach.

 5. Czym wyróżnia się moduł?
  Moduł Paczkomaty Pro dla PrestaShop wyróżnia się dzięki rozbudowanej funkcjonalności i zaawansowanym opcjom skonfigurowania, takim jak: możliwość nadawania przesyłek allegro (jeżeli posiadasz integrację), generowanie wielu etykiet do jednego zamówienia, wybór paczkomatu bazujący na mapie lub z listy, mapa aktualizowana w czasie rzeczywistym z API InPostu, wysyłanie maili do klienta, drukowanie wielu etykiet, dodawanie kodu referencyjnego zamówienia, generowanie listów przewozowych wprost z zamówienia, lub z wygodnej listy.

 6. Jak długo jest dostępna darmowa aktualizacja?
  Darmowa aktualizacja jest dostępna 365 dni od zakupu. Jeżeli chcesz zakupić aktualizację po tym czasie poproś o kupon rabatowy.

 7. Czy możecie dodać nowe funkcje do modułu?
  Co jakiś czas wprowadzamy aktualizację modułu w przypadku ciekawych opcji / zmian możemy je dodać w kolejnych aktualizacjach. Nie możemy jasno określić czy Twój pomysł trafi do modułu i w jakim czasie. Moduł jest wykorzystywany w wielu sklepach i pewne zmiany mogą zakłucić funkcjonowanie w innych sklepach. 

 8. Czy możecie dostosować moduł InPost Paczkomaty PrestaShop do mojego szablonu?
  Tak, możemy dostosować moduł InPost Paczkomaty do Twojego szablonu sklepu. Prosimy o kontakt e-mail, abyśmy mogli omówić szczegóły.

 9. Czy moduł obsługuje baselinkera?
  Tak, moduł współpracuje z baselinkerem.

 10. Czy mogę nadawać przesyłki masowo
  Tak, masz możliwość generowania przesyłek z listy.

 11. Jak uzyskać klucz do map google i czy jest mi potrzebny.
  Moduł posiada wbudowaną mapę, która korzysta z OpenMaps - klucz do map nie jest potrzebny. W module wdrożono Geowidget w wersji 4 (nie wymaga podania tokenu) oraz w wersji 5 (wymaga podania tokenu).

 12. Czy do map jest wymagany token?
  Tak, mapy wymagają podania tokenu. Token można wygenerować na stronie https://manager.paczkomaty.pl. Aby uzyskać dostęp, należy zalogować się za pośrednictwem swojego konta, a następnie wygenerować klucz. Token należy wprowadzić podczas konfigurowania modułu.