Presta-Mod.pl

Moduł do sprzedaży wideo [[PrestaShop 1.6] [PrestaShop 1.7]

SVID-21-12

Nowy

Moduł PrestaShop do sprzedaży niepublicznych filmów na YouTube.
Jeśli sprzedajesz szkolenia, kursy, materiały wideo, ten moduł jest dla Ciebie. 

Więcej szczegółów

615,00 zł

Moduł Sprzedaż wideo PrestaShop służy do sprzedaży filmów niepublicznych umieszczanych na YouTube. Został opracowany dla sklepów internetowych oferujących produkty wirtualne w formie materiałów wideo.

Swój kurs przesyłasz na platformę YouTube z ograniczeniem widoczności jako „niepubliczny”. Twój klient po zakupie uzyskuje dostęp do filmu w twoim sklepie. Ustawienia odtwarzacza usuwają logo YouTube i możliwość przejścia bezpośrednio do filmu. Zabezpieczenie jest dosyć proste i utrudnia dostęp do filmów bez autoryzacji należy jednak pamiętać, że nie jest to zabezpieczenie 100%


Do jednego produktu wirtualnego możemy dołączyć kilka filmów. Klient ma dostęp do filmów przez określony czas np. 365 dni.

W konfiguracji określamy statusy zamówień dla których wideo jest dostępne dla klienta.
Możemy automatycznie zmieniać status na inny tuż po oglądnięciu filmu przez klienta. W przypadku anulowania zamówienia załączony film jest usuwany automatycznie z konta.

Dlaczego YouTube?
W przypadku filrm, które rozpoczynają swoją przygodę ze sprzedażą wideo potrzebujemy miejsce na przechowywanie filmów. Czasami koszty serwera mogą być spore. W dużego obciążenia twój serwer może być zbyt słaby. Udostępniając filmy na youtube, nie przejmujesz się kosztami ich utrzymania - robisz to całkowicie za darmo. 

PrestaShop 1.6Tak
PrestaShop 1.7Tak
Darmowa aktualizacjaAktualizacja jest dostępna przez 365 dni od zakupu
Wysyłka modułuNatychmiastowo
Rozmiar pliku151.46 kb
Wersja 1.0.2
Dostępne językiPL, EN
Jeszcze nie udostępniliśmy demo tego modułu, chcesz przetestować moduł? Napisz do nas - udostępnimy go dla Ciebie na naszym serwerze.
Napisz do nas!

Napisz opinię

Moduł do sprzedaży wideo [[PrestaShop 1.6] [PrestaShop 1.7]

Moduł do sprzedaży wideo [[PrestaShop 1.6] [PrestaShop 1.7]

Back office: https://17.oferta.presta-mod.pl/video/ie4wsrpypnfr6dpl/
Login:
demo@presta-mod.pl
Password: demo@presta-mod.pl