Moduły PrestaShop - na zamówienie

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani dodatkiem do PrestaShop - możemy przygotować dowolny moduł / integrację.

Integracje XML PrestaShop - import produktów:

Za pomocą modułów do importu produktów w łatwy sposób rozszerzysz swoją ofertę. Dodając setki - tysiące produktów. Import produktów jest bardzo prosty, po odpowiedniej konfiguracji Importer pracuje za ciebie. Nie trać czasu na budowanie swojej oferty. Jeżeli współpracujesz z hurtowniami zapytaj ich o możliwość pobierania danych za pomocą pliku XML.

Czym jest plik XML:

XML – uniwersalny język znaczników przeznaczony do reprezentowania różnych danych w strukturalizowany sposób.

XML jest niezależny od platformy, co umożliwia łatwą wymianę dokumentów pomiędzy heterogenicznymi (różnymi) systemami i znacząco przyczyniło się do popularności tego języka w dobie Internetu. XML jest standardem rekomendowanym oraz specyfikowanym przez organizację W3C.

Import produktów CSV, XLSX, XLS:

Importowanie produktów z dowolnego rozszerzenia. Nie zawsze hurtownia udostępnia plik XML. Moduł importu jest jedynie narzędziem które możemy dostosować pod dowolny plik. Może to być plik tekstowy .txt, csv lub każdy inny.  

Wszystko zależy od ciebie - nie trać czasu na dodawanie produktów ręcznie. Sam wiesz jak trudno sprzedawać produkty w internecie. Zawiłe prawo ogromna konkurencja. Zarządzaj swoją ofertą w sposób automatyczy niech sklep sam zarabia. 

Pomyśl ile czasu zajmie dodanie 120 produktów wraz ze zdjęciami. Jeżeli zatrudniasz ludzi pracownik poświęci kilka dni na zrobienie zdjęć produktów, kilka kolenych na stworzenie opisów. Samo dodanie produktów zajmie kilkanaście godzin. 

Wykorzystując zautomatyzowane narzędzia 120 produktów dodasz do swojego sklepu w ciągu kilkunastu minut. 

Zadania cron będą automatycznie aktualizować twój katalog. 

Rozszerzając swoją ofertę o 120 produktów używając naszego modułu zaoszczędzisz kilka dni.

Ofertę możesz zmieniać dostosowywać do swoich potrzeb.

Paczkomaty 24/7

Wysłanie za pomocą Paczkmaty 24/7 od Inpost staje się bardzo popularne, zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego modułu. Usprawnia prowadzenie wysyłek, wypisywanie listów przewozowych. Państwa klient będzie mógł wybrać Paczkomat z Mapy. Z zamówienia generujemy list przewozowy bezpośrednio w Panelu administracyjnym PrestaShop.